رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجادراجلاسیه شهدای نیروهای مسلح در خراسان جنوبی:
 سه شنبه, 1397/07/24 - 10:22
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجابا بیان اینکه خون ها داده شده تا به اینجا رسیده ایم و این خون ها کشور را بیمه کرده است، گفت: اگر می گوییم آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند به دلیل بیمه شدن کشور به واسطه خون شهدا است.

به گزارش کنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی،سردار بهرام نوروزی رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا صبح امروز در اجلاسیه شهدای نیروهای مسلح خراسان جنوبی، اظهار کرد: امام راحل به ما درس جوانمردی و بزرگی آموخت تا قدر خود را بدانیم و زیر بار منت و ذلت دشمنان نرویم.

وی افزود: تلاش برای بزرگداشت و مراسم شهدا برای شهدا و برگزاری این اجلاسیه ها برای کنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی برای این است که بگوییم که اگر هستیم به واسطه حضور شهدا و خانواده شهدا است.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه خانواده شهدا جبهه پشت جنگ را حفظ کردند، گفت: عزیزان خانواده شهدا در بخش های مختلف جبهه جانفشانی کردند.

نوروزی خاطرنشان کرد: آیت الله اشرفی اصفهانی چهارمین امام جمعه شهیدی است که با سن ۸۰ سالگی در جبهه مقابله با دشمن می ایستاد و در شب عملیات دعای توسل می خواند.

وی با اشاره به اینکه منافقین شهدای محراب را شهید کردند و می گفتند که  موفقیت در جبهه ها به دلیل حضور این افراد و پشتیبانی ائمه جمعه است، گفت: همین منافقین توطئه می کنند تا شهید هاشمی نژاد را به شهادت برسانند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به جنایات منافقین در شرق و غرب کشور، گفت: تشکیل گروهک های مختلف، تلاش منافقین داخلی و مقابله با ایجاد وحدت همواره در طول تاریخ پس از انقلاب وجود داشته و ۱۷ هزار نفر را به شهادت رساندند.

نوروزی افزود: علاوه بر اینکه باید صدامیان را بیرون می راندیم بایستی با منافقین در داخل نیز مقابله و مرزداران هم مرزهای کشور را حفظ می کردند.

وی عنوان کرد: زمانی که می گوییم هشت سال دفاع مقدس به معنای این است که هم مرز، هم جنگ و هم مقابله با گروهک های داخلی و منافقین در این مدت وجود داشته اند.


رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه خون ها داده شده تا به اینجا رسیده ایم و این خون ها کشور را بیمه کرده است، گفت: اگر می گوییم آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند به دلیل بیمه شدن کشور به واسطه خون شهدا است.

نوروزی با اشاره به اینکه انقلاب و امام راحل شهدا را ساختند، خاطرنشان کرد:  امروز نیز بسیجی هایی مانند شهید حججی قیامتی را در دنیا به پا می کنند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری می فرمایند که آمادگی خود را همیشه حفظ کنید، افزود: دشمن فهمیده است که جمهوری اسلامی چیست چرا که بیش از ۳۰ سال است که با هر روشی ایران را سنجیده اند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا تصریح کرد: دفاع مقدس در برابر تمام دنیا و پیروزی بر تمام دنیا بود و بعد از همه ناکامی ها داعش را درست کردند تا صدام دیگری باشد اما شکست خوردند و همه نقش ها نقش برآب شد.

نوروزی ادامه داد:  اسرائیل و سران آن شب ها خواب ندارند و شب ها سر راحت بر زمین نمی گذارند.


وی یادآور شد:  دشمن با همه امکانات، در دریا، خشکی و سوریه شکست خورد و دشمن اینقدر ذلیل شده که نمی داند چگونه فرار کند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا ادامه داد: قدر انقلاب را بدانیم و عزت امروز به برکت خون بیش از ۲۳۰ هزار شهید و  فداکارب جانبازان و رزمندگان است که چشم دشمنان را کور کرده است.