مدیرعامل موسسه آیه های استقامت:
 چهارشنبه, 1397/08/02 - 10:33
مدیرعامل موسسه مردم نهاد آیه های استقامت خراسان جنوبی گفت: در حال حاضر ۳۲ جلد کتاب خاطرات شهدا، رزمندگان، جانبازان و ایثارگران استان برای رونمایی در کنگره ۲ هزار شهید استان چاپ شده است.

به گزارش کنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی به نقل از شبستان؛ رضا معتمدی اظهار داشت: موسسه مردم نهاد آیه‌های استقامت از نیمه دوم سال ۹۵ با هدف معرفی هرچه بیشتر شهدا، ایثارگران، رزمندگان، و جانبازان استان به مردم خراسان جنوبی راه اندازی شده است.

 

وی افزود: این موسسه مردم نهاد در راستای برگزاری کنگره ۲ هزار شهید استان خراسان جنوبی که در آذرماه امسال برگزار می شود، متعهد به چاپ ۷۰ جلد کتاب حاوی خاطرات شهدا، ‌رزمندگان، ایثارگران و جانبازان شده است.

 

مدیرعامل موسسه مردم نهاد آیه های استقامت خراسان جنوبی ادامه داد: تاکنون ۳۲ جلد از این کتب به زیرچاپ رفته است و تعدادی دیگر نیز کارهای ویراستاری آن به اتمام و آماده چاپ است.

 

وی با اشاره به اینکه پیش بینی می شود ۸۰ درصد تعهدات این موسسه برای چاپ کتب ویژه کنگره ۲ هزار شهید استان عملی شود، افزود: برای اولین بار به همت این موسسه مردم نهاد، کتب خاطرات همسران جانبازان و آزادگان در قالب دو کتاب مجزا چاپ می شود.

 

معتمدی همچنین از چاپ کتاب خاطرات زنان امدادگر خراسان جنوبی برای اولین بار خبر داد و گفت: همزمان با دی ماه، مراسم گرامیداشت عملیات کربلای ۴ و ۵ با همکاری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان برگزار می شود.