نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی: اگر روزی امام و شهدا مقابل صدام،آمریکا و اسرائیل ایستادگی کردند امروز در جنگ نرم مسئولان فضای مجازی مسئولیت دارند که ایستادگی کنند و فضای جامعه را از هر گونه آلودگی پاک نگه دارند.

به گزارش کنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی،آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی صبح امروز در اجلاسیه فضای مجازی اظهار کرد: هر انسانی در مقایسه بعد جسمانی و فیزیکی با بعد روحی، روانی و معنوی بدن را خود از مجرای خوردنی ها، نوشیدنی ها و استشمام هوا ایمن می‌سازد.

 
وی افرود: در این راستا تا کنون وزارتخانه ها ، تشکیلات و سازمان‌ها به عنوان بهداشت تشکیل و برای آن سرمایه گذاری شده اما هنوز کافی نیست.
 
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: همانگونه که برای خوردن و آشامیدن مراقب هستیم که غذای آلوده وارد بدن نشود باید مراقب چشم و گوش نیز بود.
 
 
آیت الله عبادی با بیان اینکه  فضای مجازی بزرگترین فرصت و بزرگترین چالش است،گفت: باید مراقب باشیم که هر چه در فضای مجازی منتشر می‌شود را قبول نکرد و اعتماد نکنیم.
 
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه ما در جامعه مسئولیت داشته و نسبت به نوع بشر باید احساس وظیفه کنیم، گفت: امروز آفت ها به نوع بشر بدترین خیانت را می‌کند.
 
 
آیت الله عبادی اظهار کرد: اگر روزی امام و شهدا مقابل صدام،آمریکا و اسرائیل ایستادگی کردند امروز در جنگ نرم مسئولان فضای مجازی مسئولیت دارند که ایستادگی کنند و فضای جامعه را از هر گونه آلودگی پاک نگه دارند.
 
 
وی گفت: فضای مجازی بالاترین فرصت و افت است .