دبیر کمیته ایثارگران کنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی خبر داد
 چهارشنبه, 1397/09/14 - 10:40

دبیر کمیته ایثارگران کنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی گفت: 18 آذر ماه سال جاری اجلاسیه ایثارگران با حضور 4 هزار نفر از آزادگان، جانبازان و رزمندگان برگزار خواهدشد.

به گزارش کنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی؛ محسن سمن در نشست خبری اجلاسیه ایثارگران خراسان جنوبی از برگزاری  اجلاسیه ایثارگران خبر داد و اظهارداشت: این اجلاسیه 18آذر ماه سال جاری با حضور 4هزار نفر از جامعه مرتبط با ایثارگران شامل رزمندگان، جانبازان و آزادگان در حسینیه جماران بیرجند برگزار خواهد شد.

دبیر کمیته ایثارگران کنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی گفت: 100نفر از خانواده های شهدای استان که دو شهیدرا تقدیم انقلاب کرده اند میهمان ویژه این اجلاسیه خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه از همه شهرستانها برای حضور ایثارگران در این اجلاسیه سهمیه در نظر گرفته شده است عنوان کرد: بازید میهمانان از نمایشگاه " حرا تا حرم " از برنامه های محوری این اجلاسیه است.

سمن ادامه داد: دیدار اعضای کارگروه حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس از خانواده 2هزار شهیددر سطح وجمع آوری اسناد و آثار شهدا از جمله برنامه های این اجلاسیه بوده است که این دیدار ها با حضور همه نهادها وسازمانهای دولتی، نظامی، شرکت هاو... صورت گرفته است.

دبیر کمیته ایثارگران کنگره ملی دو هزار شهید استان گفت: سخنران و مداح اجلاسیه ایثارگران کشوری می باشند.