دبیر یادواره شهدای خراسان جنوبی مقیم مشهد:
 چهارشنبه, 1397/09/14 - 10:59

دبیر یادواره شهدای خراسان جنوبی مقیم مشهد با بیان اینکه یادواره شهدا را به صورت مردمی شکل دادیم و مردم این یادواره‌ها را مدیریت می‌کنند، گفت: باید بتوانیم در مسیر سیاست های کلی رهبری و راه و وصیت شهدا قدم برداریم و راه آن ها را دنبال کنیم.

به گزارش کنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی، سردار علی مولوی حقیقی، دبیر یادواره شهدای خراسان جنوبی مقیم مشهد صبح امروز در اجلاسیه شهدای خراسان جنوبی مقیم مشهد اظهار داشت: فضیلت زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از خود شهادت نیست.

 

وی با بیان اینکه همکاران با شور و شوق کار یادواره‌ شهدا را آغاز کردند، گفت: روحانیت، اندیشه‌های ناب اسلام و مطیع ولی فقیه هستند و نقش بسزایی در پیروزی دوران دفاع مقدس داشتند.

 

دبیر یادواره شهدای خراسان جنوبی مقیم مشهد افزود: یادواره شهدا را به صورت مردمی شکل دادیم و مردم این یادواره‌ها را مدیریت می‌کنند و این پنجمین همایشی است که مؤسسه علمی، فرهنگی و آموزشی کار جهادی انجام می‌دهد و این جای قدردانی دارد.

سردار مولوی با بیان اینکه همه ما خود را مدیون خون شهدا می دانیم، تصریح کرد: به طور قطعی که راه شهدا، راه درستی است و به این ایمان داریم که خون شهدا هدر نمی رود.

وی ادامه داد: تنها راه نجات جامعه، جهاد با دشمن و مقابله با کسانی است که در مقابل ارزش های اسلامی می ایستند لذا باید وظیفه خود را به درستی ادا کنیم و بعد از این یادواره به جامعه پیامی داشته باشیم.

دبیر یادواره شهدای خراسان جنوبی مقیم مشهد خاطرنشان کرد: باید بتوانیم در مسیر سیاست های کلی رهبری و راه و وصیت شهدا قدم برداریم و راه آن ها را دنبال کنیم.