شهید علیرضا بهرامی
نام پدر: عباس
 تاریخ تولد: 1341-01-05
 تاریخ شهادت: 1361-05-07

شهرستان: بشرویه
یگان: بسیج
قشر: دانش آموز
شغل: محصل
محل تولد: بشرویه
محل صدور: بشرویه
جنسیت: مرد
وضعیت تأهل: مجرد
دین: اسلام
مذهب: شیعه
تحصیلات: دبیرستان
محل شهادت: شلمچه-ملا
عملیات: رمضان
عامل شهادت: اصابت ترکش به بدن
علت شهادت: اصابت ترکش به بدن
استان محل دفن: خراسان جنوبی
شهرستان محل دفن: بشرویه
نام گلزار: گلستان شهدای بشرویه

  

وصیت نامه شهید علیرضا بهرامی

ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد (امام خمینی ره)

بسم الله الرحمن الرحیم

((اشهدان لااله الاالله واشهد ان محمد رسول الله و اشهد ان امیرالمومنین علیا ولی الله ))

(الذین امنوا و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله و اولئک هم الفائزون)

بنام او که همه چیز از اوست. بنام او که زندگی ام همه در جهت اوست و شدنم در جهت اوست اینجاست که می گوییم شهادت سرآغاز پایندگی است.

نترسم ز مرگی که خود زندگی است.

سلام بر حسین(ع) پرچمدار خونین اسلام که به ما راه و رسم خونین زندگی را آموخت و سلام بر روح خدا خمینی بت شکن که چنین مبارزه ای را به ما آموخت و برای پیشبرد هدف های اسلام بر طاغوتیان پیروز شد و همچون ابراهیم در برابر نمرود بتها را یکی پس از دیگری در هم شکست و می رود تا پرچم خونین اسلام را در تمام جهان به اهتزار در آورد.

اکنون که در آستانه اعزام به جبهه هستم خیلی خوشحالم که شاید بتوانم گامی کوچک و ناچیز جهت دفاع از حیثیت اسلام و ایران برای حفظ انقلاب و دستاوردهای آن بردارم. قلبم روشن است که اسلام پیروز می شود و باید پیروز شود پس در راه پیروزی اش ای برادران و خواهران کوشش کنید. این را باید بگویم که من با کمال میل به این جبهه مقدس که فرمانده ا امام زمان(عج)هستند می روم زیرا ما امانتی از سوی خدا در این جهانیم و این جهان، جهان آزمایش بیش نیست و زندگی جاوید در آن دنیا است.

و اما برادر و خواهر به تو وصیتی دارم که اگر در جبهه شهادتی نصیب من شد به آن عمل نمایی و آن این است که امام را تنها نگذاری و همیشه پشتیبان ولایت فقیه و روحانیت باشی و با ارگانهای انقلاب سپاه، بسیج و جهاد همکاری نمایی.

و پدر، مادرم، برادرانم و خواهرانم من تنها خواهشی که از شما دارم این است که اگر من به شهادت رسیدم برای من گریه نکنید و بر فاجعه صحرای تفدیده کربلا گریه کنید اگر در این مدت از من ناراحتی دیدید به خوبی خودتان خواهید بخشید.

خدایا گناهانم را به بزرگی خودت ببخش و شهادت را نصیب من کن.   والسلام

به امید پیروزی اسلام بر جنود شیطانی         علیرضا بهرامی